Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

Zapraszamy na koncert do Polskiego Radia Rzeszów

6 LISTOPADA O GODZ. 19:00 W STUDIU KONCERTOWYM POLSKIEGO RADIA RZESZÓW WYSTĄPIĄ młodzi artyści z rzeszowskiego Centrum Sztuki Wokalnej – laureatów festiwali w kraju i za granicą oraz programów telewizyjnych, pracujących pod kierunkiem Anny Czenczek.


Zaproszenia będzie można dostać słuchając Radia Rzeszów.

Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie działa od 2000 roku pod dyrekcją Anny Czenczek. Młodzi artyści rozwijają swoje pasje i zainteresowania, pracują nad emisją głosu, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym z elementami gry aktorskiej, dykcją, ubiorem scenicznym, uczą się zasad charakteryzacji. Mają na swoim koncie liczne sukcesy wokalne w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki w kraju i za granicą, zdobywając główne nagrody (od 2000 roku ponad 750 nagród).
Brali udział w 30 ogólnopolskich programach telewizyjnych takich jak: „Twoja droga do gwiazd", „Droga do gwiazd", „Od przedszkola do Opola", „Szansa na sukces", „Przebojowe dzieci", „Fabryka gwiazd", „Nowa generacja" „X factor", „Mam talent", „ Kawa czy herbata", „ Mali Giganci".
Przygotowują liczne koncerty okolicznościowe i spektakle wokalno-taneczne, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez kulturalnych miasta Rzeszowa.

W tym roku Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie obchodzi 15-lecie swojej działalności artystycznej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONCERT.

Zobacz galerię zdjęć z koncertu