Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

Warsztaty wokalne „Zakazane piosenki”

Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie wraz ze Związkiem Strzeleckim „Strzelec” w Rzeszowie realizuje projekt pt. „Zakazane piosenki”. W ramach projektu dzieci i młodzież uczestniczą w edukacyjnych pogadankach na temat uzależnień oraz rozwijać swoje pasje i umiejętności, biorąc udział w warsztatach wokalnych.

Warsztaty wokalne, których celem jest również upowszechnianie wiedzy na temat polskich utworów patriotycznych, odbywają się od 1 października w Szkole Podstawowej nr 1 w Rzeszowie przy ul. Bernardyńskiej 4 oraz w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie przy ul. Króla Kazimierza 20.

Młodzi artyści pracują pod okiem specjalistów w dziedzinie wokalistyki i emisji głosu takich jak: prof. Jadwiga Gałęska-Tritt, Anna Czenczek, Szymon Tritt i Jarosław Babula.
Warsztaty zakończą się 13 grudnia, a wybrane osoby wezmą udział w koncercie oraz w nagraniu płyty z utworami patriotycznymi i poetyckimi, w opracowaniu wokalnym Anny Czenczek i w aranżacjach instrumentalnych Jarosława Babuli.
Projekt dofinansowano z budżetu Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.

Organizatorzy: Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Związek Strzelecki „Strzelec” w Rzeszowie

Patroni medialni: Telewizja Polska Oddział w Rzeszowie, Polskie Radio Rzeszów, Gazeta Codzienna „Nowiny”, Radio Via, Nowiny24.pl, Nasz Dom Rzeszów, Mój Rzeszów, Rzeszów24.pl, P24.pl, tvPodkarpacie.pl, Ekstra Podkarpacie, MlodziRzeszów.pl

Partnerzy: Szkoła Podstawowa nr 1 w Rzeszowie, "Hotel Hetman w Rzeszowie - noclegi, szkolenia i catering w atrakcyjnych cenach!".

zakazane piosenki