Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

KONCERT PATRIOTYCZNY W WYKONANIU ARTYSTÓW CENTRUM SZTUKI WOKALNEJ W RZESZOWIE

KONCERT PATRIOTYCZNY W WYKONANIU ARTYSTÓW CENTRUM SZTUKI WOKALNEJ W RZESZOWIE POD KIERUNKIEM ANNY CZENCZEK Z TOWARZYSZENIEM ZESPOŁU MUZYCZNEGO JARKA BABULIStarosta Leżajski Marek Śliż oraz Dyrektor Muzeum Ziemi Leżajskiej Jacek Kwieciński zapraszają na koncert patriotyczny pt. „Radośni z wolności, dumni z polskości” w wykonaniu solistów i grup artystycznych Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek – dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej oraz pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”.
Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbędzie się 12 listopada o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej Franciszkańskiego Ośrodka Kultury przy Klasztorze OO. Bernardynów w Leżajsku.


Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Jarka Babuli w składzie:

Marianna Cyma – skrzypce
Alicja Sumara – altówka
Ewa Mierzwa – wiolonczela
Mikołaj Babula – fortepian
Paweł Pańta – kontrabas, gitara basowa
Wojciech Fedkowicz – perkusja
Jarek Babula – aranżacje, instr. perk., leader

Scenariusz i reżyseria - Anna Czenczek
Pomysł, opieka artystyczna, przygotowanie wokalne - Anna Czenczek
Ruch sceniczny - Karolina Majdan
Konsultacje aktorskie - Jerzy Dowgiałło
Aranżacje instrumentalne - Jarek Babula
Kierownictwo artystyczne - Anna Czenczek

W repertuarze koncertu znajdą się utwory pochodzące z płyty pt. „Zakazane piosenki” w wykonaniu solistów i grup artystycznych Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek. Płyta ukazała się dn. 2 maja 2017 r. jako bezpłatny dodatek do Gazety Codziennej „Nowiny” oraz do Gazety „Jasielskie fakty” Dnia 15 sierpnia została dołączona do miesięcznika „Nasz Dom Rzeszów”, we wrześniu do miesięcznika warszawskiego „Kombatant”, a w październiku do czasopisma Związku Strzeleckiego w Rzeszowie „Strzelec”. Płyta powstała we współpracy z Urzędem do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Warszawie.

WSTĘP WOLNY!
Serdecznie zapraszamy!

poster1