Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

NAJWYŻSZE NAGRODY DLA UCZNIÓW CENTRUM SZTUKI WOKALNEJ W RZESZOWIE W MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU "SUPER MIKROFON RADIA JARD" W BIAŁYMSTOKU

Z radością informujemy, że kolejni uczniowie Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, którzy pracują pod kierunkiem Anny Czenczek, zdobyli najwyższe nagrody – tym razem w finale XXIX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki ”Super Mikrofon Radia Jard”. Konkurs odbył się w Białymstoku w dniach 7 – 9 grudnia 2018 r.

Z ponad setki zakwalifikowanych wykonawców, laureatów wybrało jury w składzie: Lidia Maria Trojanowska – Przewodnicząca, Aleksander Pałac, Tadeusz Trojanowski, Dmitrij Lapcewicz oraz Monika Wądołowska.

W kategorii do 7 lat II miejsce zajął Wiktor Kotuła, a III miejsce wyśpiewała Natalia Kubiś – Mroszczyk.

W kategorii 8-10 lat II miejsce zdobył Marcel Kotuła.

Wokaliści Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie od 2000 roku zdobyli już ponad 900 nagród na festiwalach w kraju i zagranicą, a także biorą udział w programach telewizyjnych.
Już wkrótce w dniach 15 – 16 grudnia 2018 r. uczennice Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pracujące pod kierunkiem Anny Czenczek – Oliwia Skóra i Klaudia Zarzycka będą reprezentować Rzeszów na Polonijnym Festiwalu Kultury „Dźwięki, które łączą”, który odbędzie w Hanowerze, w Niemczech.
Podczas festiwalu odbędzie się wiele różnych koncertów i występów – wokalistów, chórów, zespołów wokalnych i tanecznych. Artyści przyjadą do Hanoweru z Polski oraz z różnych ośrodków polonijnych w Niemczech.
Gwiazdą festiwalu będzie legendarny zespół Trubadurzy.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.