Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

26 STYCZNIA PREMIERA AUTORSKIEJ PIOSENKI CENTRUM SZTUKI WOKALNEJ W RZESZOWIE!!!

Już 26 stycznia o godz. 18:00 na portalu youtube.com odbędzie się premiera piosenki pt. „Niewinnie” do słów i muzyki Marka Kościkiewicza, która powstała z okazji 20-lecia działalności artystycznej Anny Czenczek – dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival”. Uczniowie CSW w Rzeszowie, zgłoszeni i przygotowani przez Annę Czenczek, wyśpiewali już ponad 900 najwyższych nagród na festiwalach i w programach telewizyjnych: https://www.csw.info.pl/o-nas/osiagniecia.

Utwór zaśpiewa Oliwia Skóra – uczennica, która od 12 lat kształci się wokalnie pod kierunkiem Anny Czenczek.

Będzie okazja usłyszeć utwór przedpremierowo 25 stycznia w Polskim Radio Rzeszów, w programie Macieja Gnatowskiego pt. „W dobrym tonie”, o godzinie 12:30.

Oliwia SkóraŚpiew: Oliwia Skóra
Słowa i muzyka: Marek Kościkiewicz
Producent / Wydawca: Anna Czenczek / Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
Aranżacja, programming, produkcja muzyczna: Tomasz Filipczak
Przygotowanie wokalne: Anna Czenczek

Fortepian: Tomasz Filipczak
Gitary: Jan Malecha
Perkusja: Przemysław Kuczyński

Chórki: artyści Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie w składzie: Marcelina Bobeł, Joanna Chmiel, Patrycja Jurek, Milena Pelc, Julia Różańska, Klaudia Zarzycka
Stylizacja, fryzura: Bartek Ligęza/stylista CSW Rzeszów
Zdjęcia: autorska sesja dla CSW Rzeszów/Mateusz Inglot

Anna Czenczek jest dyrektorką Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, pomysłodawczynią i dyrektorką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival", doktorantką w dziedzinie sztuki muzycznej, międzynarodową jurorką, muzykiem, wokalistką, aranżerką wokalną, producentką, animatorką kultury, laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych, nauczycielką emisji głosu, polską przedstawicielką Międzynarodowej Organizacji TV z siedzibą na Malcie, skupiającej producentów muzycznych, artystów i dyrektorów największych festiwali z całego świata. Zasiada w jury międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych festiwali muzycznych, konkursów i przeglądów. Współpracuje ze znanymi artystami polskiej estrady oraz instytucjami kultury na terenie całego kraju i za granicą.

Kocha pracę z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi warsztaty wokalne, reżyseruje, aranżuje wokalnie i muzycznie spektakle, musicale i koncerty, które na stałe wpisały się w kalendarz kulturalny Rzeszowa, m.in. koncerty kolęd, patriotyczne i okolicznościowe.

Od 2000 roku uczniowie Anny Czenczek zdobyli ponad 900 nagród w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki. Byli uczestnikami 38. programów telewizyjnych m.in.: „Szansa na sukces”, „Droga do gwiazd”, „Twoja droga do gwiazd”, „Od przedszkola do Opola”, „Imiennik Dwójki”, „Nowa generacja”, „Przebojowe Dzieci”, „Fabryka gwiazd”, „X Factor”, „The Voice of Poland”, „Mam Talent”, „Mali Giganci”, „Petersburski Music Show”, „Hit Hit Hurra!”, „The Voice of Poland Kids”, Eurowizja Junior 2016 (czołowe miejsce w Krajowych Eliminacjach) oraz Eurowizja Junior 2017 (wygrane Krajowe Eliminacje i reprezentowanie Polski w finale w Tbilisi, w Guzji, zajmując 7. miejsce) – zdobywając w nich najwyższe laury.Oliwia Skóra

Anna Czenczek jest pomysłodawczynią, wydawcą, aranżerką wokalną i opiekunką artystyczną bezpłatnych płyt edukacyjnych m.in.: z utworami ludowymi – „LO.BO.GA Chłopaki”, z utworami patriotycznymi – „Maszerują Strzelcy Maszerują” (2011), z pieśniami patriotycznymi i kościelnymi – „Maryjo Matko Kościoła Bądź z Nami” (2012), z podkarpackimi kolędami i pastorałkami – „Bóg się rodzi w człowieku” (2013), z kolędami – „Zadumany cały świat” (2014), „Volare Cantare” (2016) oraz „Zakazane piosenki” (2017) z utworami patriotycznymi. Patronat honorowy nad płytami objęli: Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa, Podkarpacki Kurator Oświaty.
Jako pomysłodawczyni Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival” od 2005 roku współorganizuje go wraz z Urzędem Miasta Rzeszowa. Na Festiwal przyjeżdżają artyści z całego niemal świata. W skład festiwalowego jury wchodzą osobistości życia muzycznego (m.in. Agnieszka Fatyga, Zygmunt Kukla, Marek Kościkiewicz, Natalia Kukulska, Attila Weinberger z Rumunii, Dorota Szpetkowska, Zbigniew Wodecki i Elżbieta Zapendowska). Do tej pory w konkursie udział wzięli uczestnicy z 30 krajów. Dla wielu artystów udział w „Rzeszów Carpathia Festival” stanowił pierwszy krok na drodze do wielkich sukcesów. Wśród nich warto wymienić: zespół Pectus, Kasię Popowską, Sarsę, Kasię Moś, Annę Cyzon z Kanady, Petera Cmorika – zdobywcę słowackiego Złotego Słowika, Marka Ztracený – zdobywcę czeskiego Słowika.

Za profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków oraz pracę na rzecz dzieci i młodzieży Anna Czenczek otrzymała wiele nagród, m.in.: Nagrodę Miasta Rzeszowa w dziedzinie kultury i sztuki (2005), Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna (2006), Nagrodę Gazety Codziennej „Nowiny” w kategorii działalność artystyczna (2010), Nagrodę „Kobieta Przedsiębiorcza 2010”, Nagrodę Dyrektora Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie (2011), Statuetka Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” w Krakowie (2015), Menadżer Roku 2016 w kategorii działalność kulturalno-naukowa, Nagroda Dyrektora (2016), Nagroda Ambasador Kultury w Dziedzinie Sztuki Wokalnej przyznaną przez Fundację im. Krzysztofa Dzikowskiego w Warszawie (2018).
plyta cd ave regina