Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

W „SZANSIE NA SUKCES" zaśpiewa MIŁOSZ ŚWIETLIK SKIERSKI

Chcemy Wam ogłosić, że już 12 WRZEŚNIA 2021 w TVP2, o godz. 15.00 W „SZANSIE NA SUKCES" zaśpiewa MIŁOSZ ŚWIETLIK SKIERSKI - podopieczny Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie gdzie od 7 lat pracuje pod kierunkiem dr Anny Czenczek.

Miłosz ma 12 lat, chodzi do szkoły nr 21 w Rzeszowie, gdzie uczy się w klasie dwujęzycznej. Śpiewa od 4 roku życia. Od 7 lat uczy się i rozwija w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem dr Anny Czenczek, gdzie mógł brać udział w wielu autorskich projektach, warsztatach i nagraniach.
W trakcie kształcenia w CSW Rzeszów zdobył kilka nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki. Wśród jego osiągnięć można wyróżnić min: III Miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek" w Nowym Sączu czy Wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej.
Spektakle wokalno – taneczne, widowiska i koncerty:
Jednym z najważniejszych cyklicznych wydarzeń, w których brał udział to koncerty w ramach XV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival": w 2019 roku wystąpił z Grupą Artystyczną na Scenie Rzeszowskiego Rynku obok AniKi Dąbrowskiej i Haliny Frąckowiak, natomiast w dniach 21- 22 sierpnia 2021 r. w Filharmonii Podkarpackiej brał udział w koncercie pt. „Czas nas uczy pogody" z największymi przebojami autorstwa Jacka Cygana w wykonaniu Solistów oraz Dziecięcej i Reprezentacyjnej Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek z gościnnym udziałem Jacka Cygana, Kasi Moś, AniKi Dąbrowskiej, Ralpha Kamińskiego, Michała Rudasia, Bartosza Listwana, z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej pod kierunkiem Tomasza Filipczaka.
Corocznym wydarzeniem Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie jest również koncert kolęd i spektakle świąteczne w wykonaniu wszystkich Grup Artystycznych, z towarzyszeniem Zespołu Manitou. Do tej pory wziął udział w widowiskach m. in.: " Zadumany cały świat" (2016), „Nie było miejsca dla Ciebie" (2017), „Niech kolęda serca budzi" (2019), „Świąteczne wędrowanie" (2018).
Brał udział w warsztatach wokalnych organizowanych przez Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie:
VI Ogólnopolskie Mistrzowskie Warsztaty Piosenkarskie dla dzieci i młodzieży" prowadzone przez: dr Annę Czenczek, Tomasza Filipczaka, Michała Rudasia i Bartosza Jaśkowskiego/Listwana (2019).
VII Ogólnopolskie Mistrzowskie Warsztaty Piosenkarskie dla dzieci i młodzieży" prowadzone przez: dr Annę Czenczek, Tomasza Filipczaka, Danutę Błażejczyk, Dorotę Szpetkowską, Michała Rudasia i Bartosza Jaśkowskiego/Listwana (2020).
VIII Ogólnopolskie Mistrzowskie Warsztaty Piosenkarskie dla dzieci i młodzieży" prowadzone przez: dr Annę Czenczek, Tomasza Filipczaka, Danutę Błażejczyk i Jerzego Petersburskiego Jr (2020).
W grudniu 2020 roku miał możliwość nagrania solowego coveru piosenki pt. „Let it snow" wraz z profesjonalnym teledyskiem. Produkcja - Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.
Wyjątkowym doświadczeniem jest dla niego udział w autorskim projekcie patriotycznym Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszów pt. " Zakazane piosenki", którego premiera odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej, a koncerty grane były na terenie całej Polski.
Poza śpiewem zajmuje się fotografią i gotowaniem. Wygrana dla uczestników w odcinku pozwoli wziąć udział w finale Eurowizji Junior.
Zapraszamy !! Trzymajcie kciuki za Miłosza!
plyta cd ave regina