Udostępnij stronę Centrum Sztuki Wokalnej

social facebook

WOJTEK MALINOWSKI w V edycji The Voice Kids TVP

WOJTEK MALINOWSKI – Uczeń Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie w V edycji The Voice Kids TVP
Serdecznie zapraszamy! 19.03.2021, 20.00 TVP 2

Wojciech Malinowski jest uczeniem Szkoły Podstawowej nr 6 im. Żwirki i Wigury w Mielcu, mieszkaniec Ławnicy. Uczeń Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, gdzie od 2019 roku kształci się pod kierunkiem dr Anny Czenczek rozwijając swoje pasje i zainteresowania, pracując nad emisją głosu, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym. Jest laureatem i finalistą wielu konkursów wokalnych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym min: II miejsce XI i XII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Sanoku, wyróżnienie w V Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej, II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Skowroneczek"w Nowym Sączu - 2020r, II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek Miłkowice 2022 r, Nagroda Głowna w Festiwalu „Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców” Nowa Dęba – 2021 rok.

Śpiewa w autorskich projektach Anny Czenczek oraz Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie min: w Koncercie pt. „ Czas nas uczy pogody” gdzie obok Jacka Cygana na scenie pojawią się laureaci poprzednich edycji „ Rzeszów Carpathia Festival” Ralph Kamiński, Kasia Moś i Bartosz Listwan, a także Michał Rudaś i Soliści oraz Dziecięca i Reprezentacyjna Grupa Artystyczna Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej Tomasza Filipczaka oraz w Koncercie pt. „ Lubię wracać tam gdzie byłem” XVI Rzeszów Carpathia Festival 2020r Gość honorowy Danuta Błażejczyk.

Brał udział w VIII i IX edycji Ogólnopolskich Mistrzowskich Warsztatów Piosenkarskich dla Dzieci i Młodzieży w Rzeszowie - CSW RZESZÓW, kształcąc umiejętności wokalne pod okiem wybitnych artystów.
Śpiew jest dla niego nie tylko pasją ale i wielką miłością.
Wojtek był uczestnikiem edycji The Voice Kids 4 i podczas jego udziału nie odwrócił się żaden trener, postanawia spróbować swoich sił w The Voice Kids 5.
Czy tym razem uda mu się odwrócić fotele? 
plyta cd ave regina